Podczas zimowej przerwy w nauce zapraszamy na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, aby aktywnie spędzić ten okres w Dębicy.
Rozpoczynamy dyskoteką na lodzie, która odbędzie się 26 stycznia od godziny 17.00 do 21.30. Zabawa tym razem utrzymana będzie w klimacie hawajskiego karnawału :). Wspólnie z firmą Tikkurila oraz Burmistrzem Miasta Dębica zapewniamy, że atrakcji podczas lododisco nie zabraknie :). Miłośników jazdy na łyżwach na pewno ucieszy również informacja, że przez całe ferie będą wydłużone godziny ślizgawki, tak aby każdy chętny mógł skorzystać z tafli.

W kompleksie basenów od poniedziałku 29 stycznia rozstawiony będzie lubiany przez wszystkich miłośników wodnych szaleństw, AQUATRACK. Z wodnego toru będzie można korzystać przez pierwszy tydzień ferii codziennie w godzinach otwarcia basenu. W ostatni dzień pobytu toru na naszym obiekcie wspólnie z Firmą Oponiarską Dębica i firmą Watermania zapraszamy na zawody w jak najszybszym pokonaniu toru. Na uczestników będą czekały nagrody, a dodatkową atrakcją będzie kula Aqua Zorbing. Zawody rozpoczną się 4 lutego o 16.00. Przez całe ferie obowiązywać będzie promocyjna cena biletu dwugodzinnego. Codziennie do godz.14.00 dzieci i młodzież zapłacą jedynie 5 zł. za 120 minut korzystania z kompleksu basenów.

Również przez całe ferie od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 14.00 na sali gimnastycznej w Domu Sportu organizowane będą darmowe zajęcia sportowe. Pod okiem instruktorów będzie można wziąć udział w grach i zabawach na zupełnie rekreacyjnym poziomie;). I tak w poniedziałki gramy w DARTa, czyli w rzutki, we wtorki w mini piłkę nożną, we środy w tenisa stołowego, w czwartki w siatkówkę, a w piątki w koszykówkę :)

Zapraszamy na ferie na sportowo z MOSiR Dębica