Nadszedł czas karnawałowego szaleństwa. Kto chce dołączyć do kolorowej zabawy na lodzie z Tikkurila? Już 20 stycznia zapraszamy na trzecią z serii imprez na dębickim lodowisku – Tikkurila Lododisco - Karnawał na lodzie!

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was karnawałowe gadżety, ale zachęcamy do przyjścia w strojach własnego autorstwa i liczymy na Waszą kreatywność. Im bardziej kolorowo i oryginalnie, tym lepiej. Wszak to karnawał! ;-) A dla najciekawiej przebranych uczestników zabawy przygotowaliśmy niespodzianki! ;-)

Na autorów najciekawszych stylizacji czekają nagrody – karnety wejściowe na halę basenów i lodowiska MOSiR w Dębicy o wartości 110 zł :-)

Jak wziąć udział w konkursie?

Przyjdź na Tikkurila Lododisco!

Wyjedź na taflę w przebraniu, najlepiej przygotowanym przez siebie!

Poczuj karnawałowy klimat i baw się najlepiej jak potrafisz, a być może to właśnie Ciebie wybierze komisja konkursowa ;-)   

Co godzinę wybieramy 3 osoby. Szczegóły w regulaminie

REGULAMIN KONKURSU "KARNAWAŁ z Tikkurilą"


UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami wydarzenia, wydłużamy czas trwania nadchodzącej dyskoteki – zaczynamy już od 17.00! Rodziny z małymi dziećmi szczególnie gorąco zapraszamy na pierwszą godzinę imprezy, w repertuarze której zaplanowaliśmy również utwory dla najmłodszych ;-)

Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Miasta Dębica, MOSiR oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A.

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (70 minut) .Kolejna odsłona wydarzenia:

17 lutego – WALENTYNKI NA ŁYŻWACH